blahoželania - blahopřání

Vánoce

Vánoční přání

Až svíce Vám na stromečku zazáří a zvonky začnou tiše hrát, já ač neviděn, Vám hodně lásky a štěstí k Vánocům budu přát.

` * ` * ` * `

Ať je hodně dárečků i u Tvého stromečku, v každém ať je zabalen jeden šťastný všední den.

` * ` * ` * `

Ať Tvůj Vánoční den je plný hebkých vloček, já chtěl bych koukat do Tvých překrásných oček a říct Ti: nejkrásnější Popelko, ať ve skořápkách tří kouzelných oříšků najdeš zdraví, štěstí a lásku...

` * ` * ` * `

Až zaťuká Ježíšek na okýnko, otevři aspoň malilinko. Pod stromečkem si užívej klidu a pohody, dárečky rozbal a zpívej si koledy.

` * ` * ` * `

Až zazáří světla svíček, zazní zvonky u jesliček, „Narodil se Kristus Pán", On ať vstoupí také k Vám. Radostné Vánoce!

` * ` * ` * `

Bílé vločky sněžné, dětské oči něžné. Hřebíček a vanilka, pod stromečkem nadílka. Betlém, město spásy, sbor andělů hlásí: Kristus, narodil se nám! A my přejeme Vám, ať každý den je v roce, tak šťastný jako na Vánoce.

` * ` * ` * `

Bohatý stůl, výtečnou rybu, sváteční večeři, co nemá chybu. Hromadu dárků, co srdce pohladí, rodinu, přátelé, jež nikdy nezradí... šťastné Vánoce...

` * ` * ` * `

Co to cinká, co to voní? Kouzlo Vánoc, jako vloni. Salát, řízky, vínečko, ať přibereš kilečko. Krásné Vánoce…

` * ` * ` * `

Co to cinká, co to voní? Kouzlo Vánoc, jako vloni. Tichá chvíle k zastavení, závan štěstí, nad nějž není. Veselé Vánoce...

` * ` * ` * `

Hvězdička stříbrná dopadla na zem a všechno kolem nás mění se rázem.
Hvězdička stříbrná jehličím zavoní, Vánoce přišly k nám, zvoneček zazvoní.
V okně kvetou květy z ledu, těšíme se na koledu.
Krátký den a dlouhá noc, už je blízko do Vánoc.

` * ` * ` * `

Hvězdy na nebi vánočním ať září svitem svátečním. Lásku, štěstí, zdraví nesou Vám, ten den nemá být nikdo sám.

` * ` * ` * `

Je tady zas, vánoční čas, zvoneček zazvoní, cukroví zavoní. Bílý sníh, dětský smích. Nazdobené stromečky a pod nimi dárečky. Jsou tady po roce... VESELÉ VÁNOCE!

` * ` * ` * `

Ježíšek už dárky chystá, pod stromkem má dosti místa.
Až zvoneček zazvoní, už byl tady, to je jisto,
pod stromkem už není místo.
Krásné Vánoce!

` * ` * ` * `

Každý si svůj sen tiše sní, já jsem skřítek vánoční. Sny Tvé i přání znám, sněhovou vločku posílám. Zastudí Tě na čele a zašeptá .. ŠŤASTNÉ A VESELÉÉÉ ..

` * ` * ` * `

Když se lidé u stromečku schází, vždy mi něco schází. Už vím! Jsi to Ty a Tvůj krásný smích, když vidíš sníh.

` * ` * ` * `

Když vzduchem zakrouží pár vloček sněhu, nastavím tvář, ten dotek má něhu. Vyloudí ůsměv a otupí zlost, tak přeju všem lidem, ať vloček je dost.

` * ` * ` * `

Kouzlo Vánoc už tu máme, cukroví si na stůl dáme. Purpura tu zavoní a zvoneček zazvoní. V koutě stojí borovička, že již přišla ta chvilička.

` * ` * ` * `

Krásné bílé Vánoce, s vločkami štěstí, zabalené kouzlem lásky, přikryté peřinkou splněných snů, a plamínky pohody ve Vašich očích.

` * ` * ` * `

Letí Ježíšek s nadílkou, vrtí při tom prdýlkou. Žízeň prý má jako trám, letí, letí přímo k Vám. Pokud čekáš nadílku, nech za oknem lahvinku. Veselé Vánoce!

` * ` * ` * `

Letos pod jmelím milované líbej, cpi se klidně cukrovím, postavu nehlídej, vždyť Vánoce jsou jenom jednou za rok, a tak myslím, máme na to nárok! Štastné a veselé!

` * ` * ` * `

Mráz namaloval na okna bílou krajinu a Vánoční čas zase přišel k nám, svět na sebe vzal po roce bílou peřinu a každý začal věřit pohádkám. Ať se Vám splní po čem srdce touží a donese to na Váš práh, přejeme také ať zdravíčko slouží a žijete jako v pohádkách.

` * ` * ` * `

Nad Betlehémem jasná hvězda, to překrásné znamení, příchod světla, lásky, štěstí, nositele nadejí.Najdu krámek za lesní tůni, koupím tam dárek s vánoční vůni. Otevři okno, na tiché volání, v balíčku objevíš vánoční vyznání.

` * ` * ` * `

Na obloze hvězdičky už vyšly a pod stromkem dárky čekají. Ovázané překrásnou mašlí těší se, až je děti rozbalí. Krásné Vánoce!

` * ` * ` * `

Na štědrý den nepůjdem ven, nacpeme si bříška, počkáme na Ježíška. Přejeme dárku dosti a kapra co nemá kosti. Krásné Vánoce...

` * ` * ` * `

Na vánoční stromeček pověsíme zvoneček. A až svíčky zaplanou, srdce spolu zůstanou. Hodně štěstí, zdraví a lásky nejen o Vánocích…

` * ` * ` * `

Nebe a na něm v tisících hvězdičky, z oblohy přilétá anděl maličký. Na malém obláčku přináší Ti přáníčko, přeje Ti lásku, zdraví a štěstíčko. Ať všechno, o čem se Ti kdy snilo, o Vánocích se vyplnilo. Krásné Vánoce!

` * ` * ` * `

Plamínky svíček prozáří domek, v pokoji zavoní vánoční stromek, a mísy plné cukroví každému sladce napoví, že nastal večer vánoční, kdy vyplní se tajné sny. Krásné Vánoce...

` * ` * ` * `

Po velkém shonu klid a pohodu, Ježíšek už u stromku zvoní, k večeři kapra, salát a oblohu, stromeček zdobený září a pokojem voní.

` * ` * ` * `

Přeji lásku, štěstí, nehu, ať se Ti splní každičký sen, přání Ti posílám na vločce snehu, ať krásný je Tvůj Štědrý den!

` * ` * ` * `

Přeji Ti to co člověk nejvíce potřebuje - ZDRAVÍ. Přeji Ti to co člověk marně hledá - ŠŤESTÍ.
Přeji Ti to bez čeho se nedá žít – LÁSKU... a překrásné bílé Vánoce.

` * ` * ` * `

Přes zasněžené město, hory i les, letí má zpráva sms. Letí s přáním k Tobě, v té štědrovečerní době. Bohatého ježíška, lásko mého srdíčka...

` * ` * ` * `

Purpura večerem zavoní, zvoneček tichounce zazvoní. A jeho stříbrný hlas probudí vzpomínky v nás. Srdcem jsme stále dětmi, čekáme, až se setmí. Až Vánoční stromek tu bude stát a varhany Tichou noc hrát, chci Vám v tu chvíli přát, ať každý má každého rád.

` * ` * ` * `

Slyším je, už přicházejí, ťapkají, krok po krůčku, v dálce už se děti smějí, vločka mizí v potůčku.
Vánoce, ty svátky radosti, lásky, klidu, pochopení, každý každého pohostí, nic lepšího, už nad ně není...

` * ` * ` * `

Smutné svátky, málo dárků, k večeři jen kousek párku. Přesně tak to nesmí být, já přeji zdraví, štěstí, klid. Veselé Vánoce…

` * ` * ` * `

Sněhové vločky k Zemi se snáší, mráz si s okny pohrává, chybí už jen pár stran v kalendáři, vánoční čas nastává. Krásné Vánoce.

` * ` * ` * `

S úsměvem na líčku zvedněte skleničku,
ať šťastné Vaše svátky jsou – protkané pohodou.Štědrovka je na stole, láká mě a voní, létají tu andělé a překrásně zvoní. Venku už se hvězdy třpytí, usedáme k večeři, Ježíšek se k nám už blíží, tiše hrají koledy.

` * ` * ` * `

Štědrý večer už je tady, sníh se snáší do zahrady, na stromečku svítí svíčky, vyhlížíme andělíčky. Mají sáně s párem koní, rolničky jim pěkně zvoní. Uhánějí bílou plání, vezou všechna lidská přání: pytel štěstí, náruč lásky, žádný stesk a žádné vrásky!

` * ` * ` * `

Štěstí a lásku, radost a něhu ať Ti přinese vánoční sen, přání posílám po vločce sněhu, zachyť ji do dlaně na Štědrý den.

` * ` * ` * `

Tím nejkrásnějším dárkem k Vánocům, není co se zlatem třpytí.
Je to úsměv, láska, pohlazení. Nad takový dar žádný není!

` * ` * ` * `

Už jsou tady Vánoce, přišly k nám zas po roce. Chceš-li dárků hodně moc, zazpívej hned Tichou noc. Pozor však na rybí kosti, ať na ambulanci nejsou hosti. Veselé Vánoce!

` * ` * ` * `

Už nadešel nádherný vánoční čas a kouzlo Vánoc je všude kolem nás.
Tak oslavte tento svátek spolu, bok po boku u štědrovečerního stolu!

` * ` * ` * `

Už nastal vánoční čas, kdy přejeme si navzájem, ať si jako loni i letos vánoční pohodu dopřejem. Až zvoneček zazvoní, přijdou pak dárečky na řadu, jehličí k tomu zavoní a všichni budou mít sváteční náladu.

` * ` * ` * `

Už Vánoce se kvapem blíží, Ježíšek se oknem plíží. Vidím, že má velkou kárku a v té kárce hodně dárků, ať co nejvíc je pro Tebe a zima ať tak nezebe. Krásné Vánoce…

` * ` * ` * `

Vánoce za dveřmi čekají, brzo na ně už zaklepají. Skončí práce a velké nákupy, slavnostní nálada vstoupí do chalupy. O Vánocích hodně radosti, jen pozor na rybí kosti. Do nového roku co přáti? Ať dá Ti nejlepší, co může dáti!

` * ` * ` * `

Ve chvíli kdy nechceme být sami, ten večer voní prskavkami, a voní taky po radosti, láska a štěstí jsou zvanými hosty. Veselé Vánoce...

` * ` * ` * `

V krbu oheň plápolá, jehličí krásně voní, vládne tu dobrá nálada, zvonky krásně zvoní. Vločka se k vločce sklání, přináší Ti Vánoční přání...

` * ` * ` * `

Zachytit do dlaně sněhovou vločku, z kuchyně vůně od kapra po vánočku, a starý zvoneček lehounce zašlý, balíčky svázané stříbrnou mašlí, na kamnech purpura a v ruce part Tiché noci - takovou pohodu přeji všem o Vánocích. Až ze třpytu stromku a ze záře svíček s pastýři sklánět se budete u jesliček, ať Gloria tmou světa zní, do Nového roku, do všech jeho dní.

` * ` * ` * `

Za oknem sype se sněhová nadílka, záclony provoní anýz a vanilka. Vánoční koledy zpívají andělé, už jsou tu Vánoce... tak šťastné a veselé.

` * ` * ` * `

Zatím, co jsi klidně spal Ježíšek na okno zaklepal. Ozdobil vánoční stromeček, pod něj Ti nadělil dáreček. Veselé Vánoce…

` * ` * ` * `

Z oblohy se sypou hvězdičky, slyšet jsou koledy z dáli. Zvěstuje anděl maličký, ať splní se vše, co k Vánocům jste si přáli.

` * ` * ` * `back
home